Хочеться вірити, що кожен військовий/військова приїде до себе додому, обійме своїх стривожених маму й тата, які ночами не спали і переживали за свою дитину, і нарешті скаже: «Я дома»; побіжить на зустріч своїй кровинці – сину чи дочці (чи навіть обом), які малювали плакати для своїх сміливих батьків, які в тилу берегли їхній солодкий сон; нарешті поцілують свою кохану людину, котра так вірила, що ти повернешся додому живим/живою та здоровим/здоровою.
Кожного з нас торкнулась війна, але давайте ми торкнемось одне до одного щирою молитвою за мир та будемо розсіювати добро як маленькі зернята, які колись виростуть до небес.
Щиросердечно вітаємо кожного з Різдвом Христовим! Бажаємо душевної гармонії та чистоти, кохання, позитиву, чудового настрою, сімейного нескінченного щастя та благополуччя. Успіхів у всіх справах і щоб зірки з неба завжди яскраво осяювали життєвий шлях.
Нехай Віфлеємська зірка принесе у вашу хату тільки добро!
«Щедрик-щедрик-щедрівочка
Прилетіла Ластівочка
Стала собі щебетати
Господаря викликати.
Вийди-вийди Господарю
Подивися на Кошару
Там Овечки покотились
А Ягнички народились.
В Тебе Товар весь хороший
Будеш мати мірку грошей
Хоч не гроші то полова
В Тебе Жінка чорноброва».
Працівники бібліотеки