Хтось відкрив для себе нове і цікаве в цій літературній постаті, а дехто із захопленням та насолодою вкотре слухав про М.Коцюбинського як справжнього аристократа, педанта, правдолюба, людини високої культури і моралі, «європейця з голови до п’ят» (як назвав його сучасник – літературний критик Сергій Єфремов), про його життя і діяльність та проблематику творів, в яких піднімав тему кохання і бунтарство до забобон; його жагу до краси, природи, любові до народу та фольклору. Приємно зазначити, що молодь і раніше цікавилася цією літературною постаттю, знайома з його творчістю, а також є шанувальниками українського письменника.
Працівники бібліотеки Наталія Олексик,
Ангеліна Гольча