Урочистості завершилися теплими словами вдячності, побажаннями миру, здоров’я, натхнення та нових професійних звершень. У залі панувала атмосфера єдності, поваги й вдячності до викладачів.
З нагоди Дня працівників освіти дозвольте, дорогі викладачі, висловити найщирішу вдячність за вашу щоденну працю, за мудрість, терпіння і тепло, за Ваше велике серце, за здатність надихати, підтримувати, вести за собою. Нехай Господь благословляє кожен ваш крок, кожне слово, кожен урок.
Висловлюємо глибоку вдячність ЗСУ, завдяки яким ми маємо змогу навчати і навчатися під мирним небом. Їхня мужність — це щит для знань, для майбутнього, для життя. І ми, освітяни, зобов’язані продовжувати свою місію — виховувати покоління, гідне свободи, правди і світла.
Нехай Ваша праця буде легкою і натхненною, нехай у ваших серцях завжди живе віра, а в очах — світло надії. Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, професійного визнання та Божої ласки на кожному життєвому шляху. Зі святом Вас, дорогі освітяни! Хай береже Вас Бог, а Україна — пишається Вами.