Метою заходу було ознайомити учасників з поняттям "насильство" та його видами; сприяти усвідомленню студентами проблем насильства в сучасному середовищі; розвивати вміння пошуку шляхів виходу із складної ситуації; формувати навички відповідальної та безпечної поведінки; виховувати толерантність у ставленні до людей.
На початку зустрічі заступник директора з виховної роботи Вікторія Попович вручила дипломи переможцям І етапу ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. І місце здобула студентка групи ВМ-14 Поліна Мохоньок, ІІ місце – студентка групи ФК-11 Ельвіра Карпюк, ІІІ місце – студент групи АГ-11 Володимир Яценко.