Новини відділення Правознавства

    Спортивний конкурс на Кубок Феміди

    Спортивний конкурс на Кубок Феміди

    Спорт вже давно став невід’ємною частиною нашого життя. Хтось займається спортом на професійному рівні, хтось робить ранкові пробіжки та регулярно відвідує спорт зал. А дехто не навантажує організм фізичними вправами, проте, вболіває за своїх кумирів на спортивній арені. Як бачимо, всі ми так чи інакше пов’язані зі спортом. Недарма кажуть: «У здоровому тілі – здоровий дух!» Спорт позитивно впливає на фізичне здоров’я людей різних вікових категорій, а також популяризує фізичну культуру серед студентської молоді. Ще Арістотель помітив: «Ніщо так сильно не руйнує людину, як тривала бездіяльність». Як протиотрута від такої бездіяльності стародавні пропонували активний руховий режим. Тому не випадково ще 2500 років тому на величезній скелі в Елладі були висічені слова: «Хочеш бути сильним – бігай, хочеш бути красивим – бігай, хочеш бути розумним – бігай!».
    Спорт є дуже потужним способом об’єднання людей. Тому, у нас є всі підстави стверджувати, що спорт – це один із засобів, що зближує людей. Ось чому дуже важливо пропагувати спорт. А спортивні змагання – яскраве, емоційне видовище.
    Саме із цією метою на відділенні правознавства, з нагоди Дня Юриста, що відзначається 8 жовтня, серед студентських груп першого курсу відбувся спортивний конкурс на Кубок Феміди, який організували викладачі фізичного виховання коледжу Василь Чопей, Іван Горват, Іван Ковач та завідувач відділення правознавства Сергій Соскіда.
    Image
    Image
    Перед початком змагань студентка групи ПВ-38 Аліна Ісевич акапельно виконала Гімн України. Також всі учасники вшанували хвилиною мовчання пам'ять про захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
    Image
    Image

    Спортивний конкурс складався із трьох видів спорту: футбол (жонглювання футбольним м’ячем), баскетбол (передачі в парах від грудей, однією рукою, спиною вперед) та волейбол (mix).

    Image
    Image
    Image
    Image
    Image

    Змагальний день прикрасили творчі виступи Олександри Бурч, Аліни Ісевич та Михайла Васка.

    Image
    Image

    Команди самовіддано змагалися, намагаючись досягнути найкращого результату та не поступитися супернику. Всі команди показали свої вміння таланти, спритність. Хоча переможцем спортивного конкурсу стала група ПВ-18, але всі учасники дуже старалися, а отже вони всі переможці, бо спорт – це велика сила.

    Image
    Image

    Рада студентського самоврядування

    відділення правознавства

    Контактна інформація

    вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

    • dummy +38 050 692 27 81

    • dummy makollege@gmail.com

    Search