Для нашої держави Друга світова війна стала національною трагедією. Українська земля була одним із головних театрів воєнних дій. Війна прокотилася спустошливим валом через міста і села, забрала життя понад 8 мільйонів наших співвітчизників. Тисячі міст були зруйновані, мільйони людей залишилися без домівок. Війна не обирала – вона забирала молодих і старих, чоловіків, жінок і дітей.
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх, хто загинув у ті страшні роки: солдатів, які захищали рідну землю, мирних жителів, які стали жертвами бомбардувань, окупації, концтаборів. Ми згадуємо кожну родину, як у торкнулася трагедія війни.