Новини Агрономічного відділення

Робоча зустріч з стейкхолдерами щодо перегляду та затвердження ОПП Геодезія та землеустрій на 2025 рік

30 січня  2025 року  на агрономічному відділенні ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» відбулось обговорення  ОПП Геодезія та землеустрій зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».
На зустрічі були присутні: Іван ПРОДАНЕЦЬ - директор Закарпатської регіональної філії Державне підприємство «Українське аерогеодезичне підприємство», Олександр Шершун – директор «ФОП Шершун Олександр Іванович», Віталій МАШКАРИНЕЦЬ – директор ТзОВ «Зодчий і К», Ігор ГРУБІНКА - завідувач навчально-виробничої практики, Ольга ГУДЗОВАТА -  завідувачка агрономічного відділення та керівник робочої групи- Ілля-Олександр ЗАСТУЛКА, а також викладачі циклової комісії агроекологічних та землевпорядних дисциплін.
Image

Учасники зустрічі значну увагу приділили актуальності та вдосконаленню ОПП Геодезія та землеустрій за кваліфікацією «фаховий молодший бакалавр з геодезії та землеустрою» на 2025 рік, їхній відповідності тенденціям розвитку спеціальності та сучасним вимогам на  ринку праці.

Image
Стейкхолдери, ретельно проаналізувавши зміст освітніх компонентів, перелік компетентностей та результатів навчання, внесли слушні пропозиції щодо удосконалення процесу підготовки, оновлення змісту ОПП Геодезія та землеустрій на 2025 рік, проведення у відповідність з вимогами сучасної освітньої практики.
Ольга ГУДЗОВАТА, завідувачка агрономічного відділення, презентувала освітньо-професійну програму Геодезія та землеустрій, яка буде  в подальшому затверджена педагогічною радою ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України», для підготовки фахового молодшого бакалавра з геодезії та землеустрою на 2025-2026 навчальний рік.
Image

Іван ПРОДАНЕЦЬ запропонував з метою покращення якості проведення практичних занять та навчальної практики  з  навчальних дисциплін «Геодезія» та «Земельний кадастр»  ввести в ОПП   Геодезія та землеустрій додаткові спеціальні компетентності.

Image

Олександр ШЕРШУН акцентував увагу на удосконалення практичної підготовки здобувачів освіти відповідно до сучасних вимог ринку праці  за ОПП Геодезія та землеустрій та  відмітив актуальність введеної минулого року робочої професії «Оператор безпілотних літальних апаратів» (БПЛА).

Image

Ілля-Олександр ЗАСТУЛКА, керівник робочої групи, підтримав пропозиції стейкхолдерів щодо вдосконалення та введення нових методів і засобів у практичну підготовку ОПП Геодезія та землеустрій, яка є основою підготовки висококваліфікованих кадрів і їх конкурентоспроможність на ринку праці.

Image
Під час зустрічі роботодавці закцентували свою увагу на виклики, з якими зіштовхнуться майбутні фахівці з геодезії та землеустрою у повоєнному відновленні країни та на посилення практичної складової ОПП Геодезія та землеустрій.
Також були досягнуті домовленості щодо подальшої співпраці, готовності роботодавців приймати активну участь у освітньому процесі, матеріальній підтримці освітньо-професійної програми. Вони виявили готовність приймати здобувачів освіти для проходження виробничої практики,  у проведенні практичних занять з фахових навчальних дисциплін як в стінах ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України», так і в умовах виробництва.
За результатами таких зустрічей були враховані й будуть надалі враховуватись інтереси та побажання роботодавців  щодо посилення практичної підготовки та пропозицій з врахуванням регіонального аспекту.
 
Image
Зустріч зі стейкхолдерами стала вагомою сходинкою для виявлення потенційних можливостей удосконалення та підвищення якості освітньо-професійної програми Геодезія та землеустрій.
 
Ілля-Олександр ЗАСТУЛКА,
керівник робочої групи
 
 

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy +38 050 692 27 81

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search