Останні новини

    ПЕРШИЙ ЕТАП ВИХОДУ ІЗ КАРАНТИНУ

    ПЕРШИЙ ЕТАП ВИХОДУ ІЗ КАРАНТИНУ

    Від сьогодні 11 травня в Україні послаблюються карантинні обмеження!
    Але! Дотримуватися соціальної дистанції, носити захисні маски у громадських місцях, використовувати дезінфекцію потрібно й надалі!
    Image
    Україна виходитиме із карантину поетапно.
    • Зокрема, на першому етапі планується відкриття парків, скверів, прибережних зон, частини об'єктів індустрії краси та кав'ярень з обслуговуванням на винос.
    • На другому етапі - дозволять роботу закладів громадського харчування з обслуговуванням на винос, готелів, відновлять навчання у випускних класах шкіл і підготовку до ЗНО.
    • Третій етап передбачає відкриття спортивних і дитячих майданчиків, ТРЦ (без розважальних і дитячих зон), кінотеатрів і театрів.
    • На четвертому - повноцінно запрацює метро і весь наземний громадський транспорт, ресторани, розважальні заклади, установи культури і освіти.
    • На п'ятому етапі знімуть всі обмеження повністю.

    Контактна інформація

    вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

    • dummy +38 050 692 27 81

    • dummy makollege@gmail.com

    Search