29-30 березня 2025 року в м. Київ відбувся Чемпіонат України з бойового самбо у розділі «Класичне» за сприянням Федерації бойового самбо київської області та Міністерства України у справах молоді та спорту. Честь Закарпатської області захищала студентка-першокурсниця відділення «Право» Савко Євгенія, яка тренується в спортивному клубі «Чернеча гора» під керівництвом діючої чемпіонки світи з ММА Маріанни Скуба.



(Євгенія з тренером Маріанною Скуба)
Євгенія змагалася з дівчатами у категорії «Юнаки старшого віку» 2009-2010 років народження у ваговій категорії до 58 кг. Наша спортсменка проявила свої найкращі якості та бійцівський характер, посівши в підсумку третє призове місце.
Це хороший результат і ми всі бажаємо спортсменці подальших успіхів у спорті та навчанні. А нам усім – миру.
Василь Чопей, керівник фізичного виховання