Цими вихідними, 12-13 жовтня 2024 року, у м. Хуст, р-н Компресорної станції, відбувся IV етап особисто-командного Кубку України з мотокросу. Змагання організовані Федерацією мотокросу України на підтримку Збройним Силам України.



У цих змаганнях взяла участь студентка-першокурсниця групи ВМ-14 Ведернікова Вікторія, яка змагалась в класі 85 см3 і посіла третє місце.
Вікторія розраховувала на кращий результат, але технічні неполадки мотоциклу не дозволили їй піднятись вище…
Вікторія розраховувала на кращий результат, але технічні неполадки мотоциклу не дозволили їй піднятись вище…

Ми радіємо успіхам нашої студентки і бажаємо їй подальших успіхів у спорті та навчанні. А нам усім – мирного неба.
Василь ЧОПЕЙ, керівник фізичного виховання