Знову «бронза» на ІV етапі особисто-командного Кубку України з мотокросу

Цими вихідними, 12-13 жовтня 2024 року, у м. Хуст, р-н Компресорної станції,  відбувся IV етап особисто-командного Кубку України з мотокросу. Змагання організовані Федерацією мотокросу України на підтримку Збройним Силам України.
 
Image
Image
Image
У цих змаганнях взяла участь студентка-першокурсниця групи ВМ-14 Ведернікова Вікторія, яка змагалась в класі 85 см3 і посіла третє місце.
Вікторія розраховувала на кращий результат, але технічні неполадки мотоциклу не дозволили їй піднятись вище…
Image
Ми радіємо успіхам нашої  студентки і бажаємо їй подальших успіхів у спорті та навчанні. А нам усім – мирного неба.
 
                                                                                Василь ЧОПЕЙ, керівник фізичного виховання