Цими вихідними, 28-29 вересня 2024 року, у Чернівцях, на території спорткомплексу «Суперкрос» відбувся II етап Чемпіонату України з мотокросу (Групи М, Д) та Кубок міста Чернівці. Майже 60 спортсменів із 11 областей України взяли участь у мотоперегонах. На заваді професіоналам не стали й погодні умови: спортсмени продемонстрували високу техніку та фізичну форму на мокрій трасі. Кубок міста Чернівці проходив під гаслом «Сміливим – перемога», – це наше спільне гасло на всіх фронтах».
Захід відбувся за підтримки: Асоціації «Техноспорт», Magnat Auto, ПрАТ «Гравітон», Man Service.
У цих змаганнях взяла участь студентка-першокурсниця групи ВМ-14 Ведернікова Вікторія, яка змагалась в класі 85 см3 жінки і посіла третє місце.
Ми радіємо успіхам нашої студентки і бажаємо їй подальших успіхів у спорті та навчанні.


(Ведернікова Вікторія під № 88)



(Ведернікова Вікторія на третій сходинці)
Микола САБОВ, викладач фізичного виховання