13-15 вересня 2024 року в м. Київ відбувся Чемпіонат України з бойового самбо за версією «Про Фул». Честь Закарпатської області захищала студентка-першокурсниця відділення «Право» Савко Євгенія, яка тренується в спортивному клубі «Чернеча гора» під керівництвом діючої чемпіонки світи з ММА Маріани Скуби.
Євгенія змагалась з дівчатами 2008-2009 років народження у ваговій категорії до 58 кг і посіла третє призове місце.


(Євгенія крайня зправа)
Це хороший результат і ми всі бажаємо нашій спортсменці подальших успіхів у спорті та навчанні. А нам усім – миру.
Микола Сабов, викладач фізичного виховання