
Під час засідання було розглянуто питання організації роботи кураторів щодо попередження спізнень і пропусків занять студентами без поважних причин. Із доповіддю виступила заступник директора з виховної роботи Вікторія Попович.



Під час розгляду четвертого питання засідання практичний психолог Діана Касинець надала конкретні рекомендації щодо профілактики агресивної поведінки та розвитку емпатії серед студентів. Вона звернула увагу на важливості: проведення регулярних групових тренінгів для формування навичок конструктивного вирішення конфліктів; організації бесід та інтерактивних занять, спрямованих на розвиток толерантності, поваги до думки інших та емоційної саморегуляції; впровадження психологічного супроводу студентів у навчальних групах для своєчасного виявлення і попередження конфліктних ситуацій; створення безпечного та доброзичливого середовища в колективі через спільні виховні заходи, дискусії. Ці заходи спрямовані на підтримку гармонійної атмосфери у студентському колективі та підвищення рівня соціально-психологічної адаптації.
