

Заступник директора з виховної роботи Вікторія Попович привітала гостей зібрання і коротко ознайомила їх із особливостями виховної роботи в коледжі як невід’ємної складової освітньої діяльності. Вікторія Іванівна відмітила, що результатом наполегливої спільної роботи викладачів і здобувачів освіти є високі показники як у навчанні, так і в спортивно-масовій роботі.


Наталія Павлишинець, завідувачка відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін, розповіла про особливості освітнього процесу на відділенні.

Маріанна Гуленко, завідувачка відділення ветеринарної медицини, говорила про специфіку діяльності відділення.

Із роботою відділення правознавства ознайомив завідувач Сергій Соскіда.

Ольга Гудзовата, завідувачка агрономічного відділення, зацікавила розповіддю про те, як відбувається освітній процес на відділенні.

Танцювальний колектив коледжу «Стимул» під керівництвом Мирослави Тагасової майстерно виконав танець «Соловей». Усім дуже сподобалися хореографічні номери.

Авторську поезію декламувала студентка відділення правознавства Ніколетта Шишкіна.

Лунала зі сцени пісня «Мир над Україною» у виконанні студентки відділення правознавства Валерії Звонар.

На завершення зустрічі студенти виконали для присутніх вальс.
