Вручення дипломів випускникам ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України»


01 липня 2025 року у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» відбувся урочистий захід з нагоди вручення дипломів. Наші випускники стали дипломованими фахівцями.
Image

На початку заходу лунав Державний Гімн України.
Image
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників, які полягли, виборюючи свободу й незалежність України.
Привітав присутніх заслужений працівник ветеринарної медицини України, директор коледжу Юрій Садварі. Побажав їм здоров’я, мирного неба і професійного розвитку. Від імені педагогічного колективу він висловив щиру подяку студентам випускних груп і їхнім родинам за вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази закладу фахової передвищої освіти. Юрій Юрійович вручив грамоти кращим студентам.
Image
Image

Дипломи з відзнакою студентам-випускникам відділення ветеринарної медицини вручали директор коледжу Юрій Садварі і завідувачка відділення Маріанна Гуленко, студентам випускних груп агрономічного відділення – завідувачка відділення Ольга Гудзовата, випускникам відділення правознавства – завідувач відділення Сергій Соскіда, студентам-випускникам відділення бухгалтерських і туристичних дисциплін – заступник директора Ігор Грубінка, завідувачка відділення Наталія Павлишинець.
Image

Наш навчальний заклад тісно співпрацює з роботодавцями, які долучилися до щирих вітань на адресу випускників.
Дипломи звичайного зразка студентам-випускникам відділення ветеринарної медицини вручали Маріанна Гуленко та голова циклової комісії Катерина Долженко, студентам випускних груп агрономічного відділення – Ольга Гудзовата і голова циклової комісії Наталія Доктор, випускникам відділення правознавства – Сергій Соскіда і голова циклової комісії Магдалина Апшай, студентам-випускникам відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін – Наталія Павлишинець і голова циклової комісії Ярослава Росул.
Image

На урочистому заході лунала музична композиція у виконанні студента відділення правознавства Михайла Васка.
Image
Із знаменною подією вітав присутніх священнослужитель, о. Іван Стойка. Він благословив випускників і побажав миру і щасливої долі.
Image
Вразила учасників свята віртуозна гра на саксофоні у виконанні студентки відділення правознавства Олександри Бурч.
Image

Зі словами подяки від імені усіх випускників звернулася до присутніх Мар’яна Кешеля. 

Image
Танцювальний колектив «Стимул» виконав танець «Прощальний вальс», що був окрасою свята і своєрідним символом прощання з рідним коледжем.
Image
Навчальний заклад пишається тим, що має честь випускати фахівців, які завтра працюватимуть в аграрному секторі, сфері екології, економіки, інформаційних технологій. Попереду – нові виклики, але з міцною основою знань і підтримкою наставників кожен із випускників має шанс реалізувати себе та стати гідним творцем демократичного й процвітаючого майбутнього України.

Щиро вітаємо випускників коледжу!  Нехай їхній шлях супроводжують успіх й нові звершення! Зичимо їм миру, добробуту, стабільності, успішної реалізації професійних, наукових і творчих ідей!
 
Адміністрація фахового коледжу