01 липня 2025 року у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» відбувся урочистий захід з нагоди вручення дипломів. Наші випускники стали дипломованими фахівцями.

На початку заходу лунав Державний Гімн України.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників, які полягли, виборюючи свободу й незалежність України.
Привітав присутніх заслужений працівник ветеринарної медицини України, директор коледжу Юрій Садварі. Побажав їм здоров’я, мирного неба і професійного розвитку. Від імені педагогічного колективу він висловив щиру подяку студентам випускних груп і їхнім родинам за вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази закладу фахової передвищої освіти. Юрій Юрійович вручив грамоти кращим студентам.


Дипломи з відзнакою студентам-випускникам відділення ветеринарної медицини вручали директор коледжу Юрій Садварі і завідувачка відділення Маріанна Гуленко, студентам випускних груп агрономічного відділення – завідувачка відділення Ольга Гудзовата, випускникам відділення правознавства – завідувач відділення Сергій Соскіда, студентам-випускникам відділення бухгалтерських і туристичних дисциплін – заступник директора Ігор Грубінка, завідувачка відділення Наталія Павлишинець.

Наш навчальний заклад тісно співпрацює з роботодавцями, які долучилися до щирих вітань на адресу випускників.
Дипломи звичайного зразка студентам-випускникам відділення ветеринарної медицини вручали Маріанна Гуленко та голова циклової комісії Катерина Долженко, студентам випускних груп агрономічного відділення – Ольга Гудзовата і голова циклової комісії Наталія Доктор, випускникам відділення правознавства – Сергій Соскіда і голова циклової комісії Магдалина Апшай, студентам-випускникам відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін – Наталія Павлишинець і голова циклової комісії Ярослава Росул.

На урочистому заході лунала музична композиція у виконанні студента відділення правознавства Михайла Васка.

Із знаменною подією вітав присутніх священнослужитель, о. Іван Стойка. Він благословив випускників і побажав миру і щасливої долі.

Вразила учасників свята віртуозна гра на саксофоні у виконанні студентки відділення правознавства Олександри Бурч.

Зі словами подяки від імені усіх випускників звернулася до присутніх Мар’яна Кешеля.

Танцювальний колектив «Стимул» виконав танець «Прощальний вальс», що був окрасою свята і своєрідним символом прощання з рідним коледжем.

Навчальний заклад пишається тим, що має честь випускати фахівців, які завтра працюватимуть в аграрному секторі, сфері екології, економіки, інформаційних технологій. Попереду – нові виклики, але з міцною основою знань і підтримкою наставників кожен із випускників має шанс реалізувати себе та стати гідним творцем демократичного й процвітаючого майбутнього України.
Щиро вітаємо випускників коледжу! Нехай їхній шлях супроводжують успіх й нові звершення! Зичимо їм миру, добробуту, стабільності, успішної реалізації професійних, наукових і творчих ідей!
Адміністрація фахового коледжу