

Хвилиною мовчання вшанували полеглих захисників нашої держави.

Із вітальним словом до присутніх звернувся заслужений працівник ветеринарної медицини України, директор коледжу Юрій Садварі. З нагоди Дня працівників освіти окремим викладачам і працівникам він вручив подяки та грамоти.

Грамотою МОН України було нагороджено викладача юридичних дисциплін Магдалину Апшай.

Подяку МОН України отримала голова циклової комісії агроекологічних та землевпорядних дисциплін Наталія Доктор.

Почесною грамотою НУБіП України нагороджено головного бухгалтера Ярославу Олексик.

Подяки НУБіП України отримали такі викладачі: завідувач відділення правознавства Сергій Соскіда, завідувач навчально-виробничої практики Ігор Грубінка, викладач циклової комісії агроекологічних та землевпорядних дисциплін Ілля-Олександр Застулка.



На зустріч із колективом і студентством були запрошені ветерани педагогічної ниви, які самовіддано працювали у закладі освіти упродовж багатьох років і виховали не одне покоління студентів. Із вітальним словом до присутніх звернулися Михайло Лендєл та Марта Кипила.


Виступи талановитої молоді, працівників коледжу, як завжди, стали окрасою свята.



