У вівторок, 27 серпня 2024 року, в актовій залі ВСП «Мукачівський фаховий коледж» відбулися загальні збори студентів перших курсів, на які були запрошені завідувачі відділень, куратори груп, Студентський сенат, студенти перших курсів.

Учасників зібрання привітав заслужений працівник ветеринарної медицини України, директор коледжу Юрій Садварі. Він говорив про те, що у цей важкий період ми повинні працювати згуртовано, якісно здійснювати освітній процес, проводити ефективну профорієнтаційну роботу.

Про організацію освітнього процесу в закладі освіти розповіла заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик. Вона закцентувала увагу студентів на дотриманні правил поведінки як під час занять, так і на перервах.

Про організацію та проведення виховної роботи в коледжі йшлося у виступі заступника директора з виховної роботи Вікторії Попович.

З організацією освітнього процесу на відділеннях коледжу та правилами поведінки під час занять студентів перших курсів ознайомили завідувачі відділень, а саме: Сергій Соскіда, завідувач відділення правознавства, Наталія Павлишинець, завідувач відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін, Маріанна Гуленко, завідувач відділення ветеринарної медицини, Ольга Гудзовата, завідувач агрономічного відділення.





Завідувач гуртожитку Іван Гуральник розповів студентам про неухильне дотримання ними Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку.

Закликав студентів до здорового способу життя й активних занять спортом керівник фізичного виховання Василь Чопей.

Медичний працівник Мар’яна Чекан нагадала студентам про дотримання ними особистої гігієни й належного санітарного стану в кімнатах та інших приміщеннях закладу освіти.
