День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Звідусіль лунають теплі вітання. Саме цього дня починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Цьогоріч новий навчальний рік у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» стартував 12 серпня.
Свято розпочалося з виконання Державного Гімну України та вшанування пам'яті полеглих Героїв хвилиною мовчання. Ми завжди пам’ятаємо та висловлюємо глибоку шану і вдячність тим, хто тримає мирне небо над нами.

Зі святом привітав усіх присутніх директор коледжу, заслужений працівник ветеринарної медицини України Юрій Садварі. Він побажав студентам і викладачам успіхів у новому навчальному році, наснаги, енергії, плідної та творчої праці на благо України.

На урочистому заході був присутній заступник голови Мукачівської районної ради Роман Тарабій, який привітав відділення ветеринарної медицини з професійним святом, подякував за віддану працю та вручив колективу відділення Почесну грамоту.

Окрасою свята стали виступи учасників художньої самодіяльності: вокалістів та танцювального колективу коледжу «Стимул».
У такій святковій неповторній атмосфері відбулася посвята першокурсників у студенти.

Отець Іван, настоятель місцевого храму, також тепло привітав усіх зі святом та благословив на щасливий початок нового навчального року.


Після урочистої частини студенти мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою відділення.



Відділення ветеринарної медицини вітає всіх причетних, а особливо першокурсників, з початком нової сторінки життя, нехай студентські роки, проведені у нашому коледжі, стануть для вас незабутніми і найкращими!

Мирного та щасливого навчального року всім нам! Нехай він буде переможним і для країни, і для кожного учасника освітнього процесу!
Маріанна ГУЛЕНКО,
завідувач відділення ветеринарної медицини