
З нагоди свята на відділенні ветеринарної медицини було проведено інформаційну годину для студентів перших курсів. З вітальним словом виступила завідувач відділення Маріанна Гуленко, яка привітала всіх присутніх та ознайомила з багаторічною історією нашого відділення.


На заході були присутні поважні гості зі служби ветеринарної медицини нашого краю: в.о. начальника Закарпатської обласної державної лікарні ветеринарної медицини Вячеслав Садварі, начальник протиепізоотичного відділу Закарпатської обласної державної лікарні ветеринарної медицини Юрій Стегура та начальник Мукачівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Анатолій Окаєвич. Гості привітали всіх присутніх із професійним святом, ознайомили здобувачів освіти з надзвичайною актуальністю обраного ними фаху та побажали успіху в оволодінні такою цікавою та потрібною професією.

