З 2 грудня 2024 року триває зимова екзаменаційна сесія в навчальних групах агрономічного відділення зі спеціальностей: 201 Агрономія, 193 Геодезія та землеустрій, 101 Екологія. Екзаменаційна сесія – це підсумок вивчення навчальних дисциплін, де студенти демонструють набуті компетентності та результати навчання.

Сесійний тиждень розпочався у випускних групах: група АГ-41 складали екзамен з Плодоовочівництва (викладач Наталія ШАХНОВИЧ, к.с.-г.н.); група ЗП-41 – екзамен з Охорони праці (викладач Андрій ЧОНКА);

Група ЕКО-41 з Оцінки впливу на довкілля ( викладач Наталія ДОКТОР,к.с.-г.н.).


Екзамени, також, проходили на других курсах: Топографія з основами картографії (викладач Олеся ОРБАН) групи ЕКО -21/ ЕКО-10СТ;


Основи меліорації і ландшафтознавства (викладач Іван ЦАП) ЗП-31/ЗП-20СТ;

Фізіологія з основами мікробіології ( викладач Олеся ОРБАН) група АГ-21/ АГ-10СТ;
Землеробство ( викладач Наталія БАБІЛЯ) група ЗП-21/ ЗП-10СТ.
Екзаменаційна сесія триває, бажаємо студентам успіхів, хороших та відмінних результатів!
Завідувачка агрономічним відділенням Ольга ГУДЗОВАТА