
Захід розпочався хвилиною мовчання, вшануванням пам’яті загиблих на війні з російськими загарбниками.

Директор навчального закладу, заслужений працівник ветеринарної медицини Юрій САДВАРІ привітав всіх присутніх зі святом Дня працівників сільського господарства.

Разом з завідувачкою агрономічним відділенням Ольгою ГУДЗВАТОЮ директор коледжу відзначив кращих викладачів та студентів грамотами та грошовими преміями.


Відзначені також кращі студенти спеціальності 201 Агрономія: Дарина ВОЛОНТИР, Ніколетта ЛІМБАХ, Семен ІЗАЙ та Назар ІЗАЙ.

Студенти вручили керівнику коледжу гарний, запашний коровай!

На відкритому заході були присутні викладачі, методисти та студенти агрономічного відділення.

На відкритій виховній годині лунали вірші, пісні та гуморески, які виконували студенти агрономічного відділення. Ведучі вітали присутніх з Днем працівників сільського господарства.

Студентка групи АГ-31 Ніколетта ЛІМБАХ читала вітальні вірші.

Піснями привітала студентка відділення права Валерія ЗВОНАР та на гітарі виконав пісню студент відділення права Михайло ВАСКО.



