1. Статус коледжу, який є відокремленим підрозділом одного з провідних університетів України – Національного університету біоресурсів і природокористування України.Навчання у коледжі є перспективним, оскільки з’явилася приємна тенденція відкривати коледжі при державних університетах. Перевагою отримання освіти в такому навчальному закладі є те, що після його закінчення студент має змогу продовжити навчання в університеті (на другому або на третьому курсі), але вже з дипломом «Молодшого спеціаліста». В результаті – можна уникнути психологічно складної для дитини процедури зовнішнього незалежного оцінювання, отримати диплом «Молодшого спеціаліста», зекономити цілий рік і продовжити здобувати освіту вже в стінах базового університету, після закінчення якого кожен має можливість працювати за фахом.
  2. Навчання за державним замовленням.Студенти, які вступили на навчання за державним замовленням (50-60% від загальної кількості вступників), отримують мають змогу отримувати стипендію.
  3. Вчимось як у школі.Навчально-виховний процес дуже близький до шкільного, тому період адаптації нових студентів не займе багато часу, а протягом всього терміну навчання вони відчуватимуть батьківське ставлення і турботу з боку працівників навчального закладу.
  4. Навчально-наукова діяльність. Студенти коледжу беруть активну участь у всеукраїнських науково-практичних конференціях, всеукраїнських, міських та обласних конкурсах і змаганнях, а студенти-відмінники мають змогу отримувати іменні стипендії підвищеного розміру.
  5. Отримання повної загальної середньої освіти. Всі вступники коледжу на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) отримують атестат про повну загальну середню освіту після закінчення другого курсу коледжу.
  6. Орієнтир на практику.Студенти коледжу за час навчання перебувають 4-5 місяців на практиці. До одержання диплома, вони мають солідний багаж практичних навичок та вмінь. Також Мукачівський агарний коледж організовує проходження практики студентів за кордоном (Німеччина, Англія).
  7. Легкий старт в трудове життя.Диплома коледжу достатньо для початку своєї трудової діяльності. І поки однолітки навчаються в університеті, випускники коледжу вже працюють, будують свою кар’єру і часто, поєднують це з навчанням на заочному відділенні університету.
  8. Наступність освіти.Випускник коледжу має можливість вступити до університету на старший курс і за 2-3 роки одержати диплом бакалавра.

   Всі випускники коледжу мають змогу продовжити навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України  (м. Київ) за різними формами навчання зі скороченим терміном навчання, в тому числі – за заочною формою навчання на базі Мукачівського аграрного коледжу.

Black & White!IceTheme templates are designed and crafted by a talented team