komen

   КОМЕНДАНТ ГУРТОЖИТКУ:

   ГУРАЛЬНИК ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ

   Адреса гуртожитку:

   89600 м. Мукачево, вул. Томаша Масарика, 36

   Тел: (03131) 2-20-98

 

 

Гуртожиток розрахований на 300 осіб, відповідає паспортним даним та санітарно-технічним вимогам. Створені необхідні умови для проживання, побуту, відпочинку і навчання студентів.

Тип гуртожитку: будівля гуртожитку п’ятиповерхова, блочна система.

На першому поверсі знаходиться кімната для самопідготовки, медичний пункт та пральна кімната. На кожному поверсі – 1 кухня, на поверсі 4 блоки, санвузол з умивальниками та душовими кабінками. Кімнати оснащені усім необхідним інвентарем: ліжко, тумба, стіл, стільці,  шафа.

Гуртожиток живе своїм життям. Всі його мешканці – це одна величезна сім'я, де немає чужих, а є тільки свої і новенькі, яких приймають в цю сім'ю з розпростертими обіймами. У нас проживають студенти, які приїхали вчитися в Мукачівський аграрний коледж з усіх куточків Україні.

Дозвілля

Найкращі роки життя – студентські. Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, життя в гуртожитку, спільні вечері, лекції, сесії, згуртований відпочинок, кумедні життєві історії, перший підзаробіток, курсові роботи, незабутні викладачі – все це спогади, які пронесуться не раз думками людини, що перевірила на собі справжнє студентське життя.

Бути студентом для кожної людини – це значить бути побаченим та почутим, все-таки чогось навчитися, щось зробити, реалізувати себе як талановитого митця, вправного спортсмена, точного науковця…, віднайти своє покликання, стати тим індивідом, який може і хоче оцінити реальність, побачити світ і розгледіти в ньому все те, чого раніше так довго не бачилося. Бо студенти – це той тип суспільства, який має не лише свою філософію, індивідуальність, характер, інтерес, талант, майстерність, психологію, а й свою незламну позицію.

Свято – така ж важлива і необхідна частина життя, як будні. Необхідно про це пам’ятати.  У нашому гуртожитку традиційно  відзначають свята, знаменні дати, що опираються на народні, релігійні, побутові, державні традиції.

image002

Будівля гуртожитку коледжу

Положення про гуртожиток

Black & White!IceTheme templates are designed and crafted by a talented team