29 вересня 2017 року працівники ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» відзначили своє професійне свято – День працівників освіти. В актовому залі відбулися урочистості з нагоди свята та концерт який підготували студенти коледжу на чолі з художнім керівником Тагасової  М.В.

З професійним святом педагогів та всіх працівників коледжу привітав директор навчального закладу Садварі Юрій Юрійович, який побажав викладачам міцного здоров’я, наснаги, нових творчих звершень та подальших успіхів у професійній діяльності – виховання молодших спеціалістів для агропромислового комплексу України. Разом з тим, кращим працівникам коледжу було вручено грамоти та подяки.

IMG 5042

IMG 5043

 Концертна програма, яку підготували студенти коледжу, була цікавою та веселою. Порадував своїм виступом хореографічний ансамбль Вишиванка,  та  вокалісти Паук Вікторія, студентка групи ВМ-34 та Машіко Вікторія, студентка групи АГ-21, які виконали пісню «Батьківська».  Попович Аліна студентка групи ОГГ-11, виконала пісню «Посміхнися мені» і зірвала гучні оплески від глядачів.

IMG 5046

IMG 5051

IMG 5063

 Цікавим видався музичний подарунок від студента групи ПВ-19 Зареви Володимира, який виконав музичну композицію на гітарі.

IMG 5067

Жодне свято, останнім часом, не обходиться без любимчика публіки, гумориста Береша Андрія, студента групи ОТГ-41, який порадував своїм виступом і привітав викладачів зі святом.

Особливо тепло вітала публіка  нашу зірку Юрія Кравченка, студента ВМ-34 в образі Софії Ротару.

IMG 5070

Із своїм танцювальним подарунком до працівників коледжу завітали у гості хореографічний колектив «Стимул».

IMG 5096

Концертна програма у виконанні наших студентів подарувала, всім працівникам коледжу та студентам масу задоволення та позитивних емоцій. 

Іван Щур

Black & White!IceTheme templates are designed and crafted by a talented team