Відбулося планове засідання педагогічної ради коледжу, де розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності навчального закладу на новий навчальний рік.

20170911 143817

Перед початком засідання педагогічної ради директор коледжу подякував педагогам за роботу: Гонак Ганні Іванівні, Попович Вікторії Іванівні, Кириленко Лесі Іржівні за активну роботу та добросовісне виконання громадських доручень завідуючих відділень.

Пізніше Юрій Юрійович ознайомив трудовий колектив з новоприйнятими на роботу викладачами.

Відтак погодили порядок денний засідання педради і перейшли до його розгляду.

20170911 145003

Директором коледжу було висвітлено пріоритети розвитку навчального закладу спільно з трудовим колективом, студентами в 2017-2018 н.р., спрямованих на реалізацію програми розвитку закладу «Голосіївська ініціатива 2020». А саме, надання якісних освітніх послуг, розвиток якісної практичної підготовки, модернізація матеріально-технічної бази, покращення профорієнтаційної роботи та сприяння трудовлаштування наших випускників, забезпечення стабільності навчально-виховного процесу, використання системи управління якістю підготовки, оптимізація витрат, робота по виконанню заходів Програми енергозбереження, покращення умов проживання в гуртожитку. Адже реалізація заходів програми забезпечить підвищення конкурентоспроможності коледжу на внутрішньому ринку надання освітніх і наукових послуг, ефективне використання бюджетних коштів – все це стане зростанням добробуту студентів, педагогічного колективу, обслуговуючого персоналу. Матеріали розвитку прийнято до уваги.

20170911 145720

На питанні аналізу роботи педагогічного колективу, студентства зупинилась Яцик Марія Іванівна, яка досконало проаналізувала роботу колективу за звітній період. Зупинилась на виконавчій дисципліні студентів, відвідуванні занять, роботи викладачів над науковими розробками, випуском монографій, електронних підручників, участі у семінарах, фестивалях та інших заходах, які проводяться в трудовому колективі. В доповіді, крім того, вона окреслила ряд основних заходів, які потрібно виконати на протязі нового навчального року. У своїх виступах педагогічні працівники підтримали намічений курс розвитку коледжу в новому навчальному році.

20170911 153055

20170911 153313

20170911 153839

Відповідальним секретарем приймальної комісії Русином М.О. було надано аналіз роботи приймальної комісії, надано характеристику контингенту першокурсників, по відділенях нашого коледжу та подальші заходи роботи по залученню випускників шкіл області до вступу в навчальний заклад. Михайло Олександрович зупинився на недоліках, які прослідковувались під час роботи приймальної комісії тощо.

20170911 154955

По всіх питаннях, які обговорені на засіданні педагогічної ради прийняті відповідні рішення, на їх виконання будуть розроблені заходи з наступною інформацією про їх виконання.

Педагогічна рада розглянула ряд й інших питань життєдіяльності коледжу в робочому порядку.

Адміністрація коледжу

Black & White!IceTheme templates are designed and crafted by a talented team