Екзотичні птахимирно живуть на території коледжу понад  півтора року. Крім екзотичних тварин тут утримуються й інші декоративні птахи, свині, кози, кінь, корова і  багато іншої живності.

1

2

3

5

4

6

На подвір’ї зустрічаємо завідувача ветеринарної клініки Атіллу  Торжаша та завідуючу ветеринарним відділенням Маріанну Гуленко.

7

Вони розповідають, що страуси вдалося придбати в Хусті ФГ «Перец В.В.» за спонсорської допомоги батьків студентів ветеринарного відділення Чурі Флори та  Роланда.

Правда, придбали сім’ю з трьох особин, але одне  відійшло, була зламана  кінцівка, з лікуванням не вийшло, прийшлось виготовити навчальний макет для потреб студентів.

Довгошиї страуси з пишним оперенням сірого кольору походжають у вольєрі. Ночують і зимують  в дерев’яній хатинці, спеціально спорудженій силами викладачів та студентів. Харчуються травою, капустою, морквою, кабачками, зерном та мікро/макро кормовими добавками.

8

Цілий навчальний рік погодинно на практичних заняттях їх обслуговують, годують студенти ветеринарного відділення. Корми вирощують, заготовляють теж студенти агрономічного відділення. Адже, міні ферма являється навчальним полігоном  для студентів.

Студентська рада коледжу

Black & White!IceTheme templates are designed and crafted by a talented team