Викладачі відділення ветеринарної медицини Гуленко І.В., Гуленко М.П., Дурдинець Т.М. та  Кириленко Л.І. проходять курси підвищення кваліфікації в НУБіП України.

   В рамках програми підвищення кваліфікації було проведено зустріч з деканом факультету ветеринарної  медицини доктором біологічних наук, професором, академіком Національної академії аграрних наук України Цвіліховським Миколою Івановичем та заступником декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти к.вет.н., доцентом Бойко Григорієм Васильовичем.

   Викладачі коледжу ознайомилися із навчальною та методичною базою кафедр «Анатомії тварин ім. академіка В.Касьяненка», «Акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин», «Епізоотології та організації ветеринарної справи», а також були закріплені за науковими консультантами програм стажування та отримали тематику випускних робіт.

   Також була проведена зустріч з випускниками ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж».

   Разом із студентами було відвідано музей анатомії факультету ветеринарної медицини, де цікаву і змістовну екскурсію провів к.вет.н., доцент кафедри «Анатомії тварин ім. академіка В.Касьяненка». Стегней М.М.

1

2

   При зустрічі з деканом факультету було намічено план проведення відкритих дверей зі студентами ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» на березень 2018 р.

3

Маріанна Гуленко

Black & White!IceTheme templates are designed and crafted by a talented team