Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Мукачівський аграрний коледж» надає публічну інформацію, керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Надання публічної інформації НУБіП України здійснює у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації подається у довільній формі. При цьому обов’язково слід вказати:

1) ім′я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію:

форма для подання інформаційного запиту у письмовому вигляді (зразок)

форма для подання інформаційного запиту в електронному вигляді (зразок)

Поштова адреса Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Мукачівський аграрний коледж» для подання інформаційного запиту:

м. Мукачево, вул. Матросова, 32, 89600 (на конверті вказувати «Публічна інформація»);

факс: (03131) 2-20-20

електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">mЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Black & White!IceTheme templates are designed and crafted by a talented team