Рада студентського самоврядування

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ – це діяльність самих студентів та їх самоврядних органів, організованих в рамках Закону України. За допомогою цих органів виявляють та реалізують творчі здібності, розвивають моральні якості, здорову ініціативу як кожного студента, так і колективу в цілому.

МЕТА І ЗАВДАННЯ органів студентського самоврядування полягає в забезпеченні виконання студентами своїх обов’язків та захисті їх прав, що сприяє гармонійному розвитку особистості студента, формує у нього навички майбутнього організатора, керівника.

Після закінчення аграрного закладу сучасна молода людина повинна бути не лише висококваліфікованим фахівцем, а й займати керівні посади, бути соціально активною людиною з високим рівнем необхідних моральних якостей, орієнтуватися в складних умовах сучасного життя, вміти розв’язувати актуальні питання сьогодення. І першим етапом «тренування до дорослого життя» може стати досвід роботи в органах студентського самоврядування.

Система студентського самоврядування сприяє якісному поліпшенню спільної навчальної та позааудиторної діяльності викладачів і студентів. Якщо студенти вплинуть на життя навчального закладу, то відчують власну значимість, зрозуміють, що коледж дає можливість не тільки здобути професійну освіту, але й заявити про себе, як про цікаву особистість, громадянина.

Для того, щоб робота Ради студентського самоврядування була дійсно ефективною, існують положення, які регулюють роботу Ради.

До Ради студентського самоврядування входять:

  • голова;
  • заступник голови;
  • секретар ради;
  • голови відділень, груп та гуртожитку;
  • голови секторів.

Вони повинні організувати роботу на своїх відділеннях, секторах, залучати студентів до всіх заходів. Таким чином діяльність РСС поширюється абсолютно на кожного студента навчального закладу. РСС співпрацює зі студентською профспілковою організацією коледжу, яка фінансово підтримує її роботу.

Рада студентського самоврядування – це студентський самостійний орган, який координує роботу студентів з питань покращення навчання, проживання та дозвілля.

РСС ініціює та бере активну участь в організації

та проведенні таких заходів, як:

святкові лінійки;

концертні програми художньої самодіяльності до різних свят;

відзначення професійних свят;

конкурси талантів, краси;

випускні вечори;

екологічні та благодійні акції;

інтелектуальні та літературні конкурси;

екскурсії до музеїв, виставок, театру;

спортивні турніри і змагання;

виставки-конкурси студентської творчості;

вечори відпочинку, дискотеки

Студентська рада є активним учасником свят і заходів.

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

 • dummy(03131) 2-20-20

 • dummy(03131) 2-20-20

 • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search