Первинна профспілкова організація

Первинна профспілкова організація працівників ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України»

Склад профкому:

Апшай М.М.
Голова первинної профспілкової організації, викладач юридичних дисциплін, спеціаліст першої категорії.
Апшай М.М.
Пекар І.М.
Юрист, викладач юридичних дисциплін. Спеціаліст.
Пекар І.М.
Крижанівська Н.Л.
Завідувач школи підвищення кваліфікації, викладач інформатики. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Крижанівська Н.Л.
Біляк О.В.
Секретар-скарбник. Викладач зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Біляк О.В.
Маргітич З.Ю.
Завідувач навчально-методичним кабінетом, викладач математики. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Маргітич З.Ю.
Чопей В.Ю.
Керівник фізичного виховання. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Чопей В.Ю.
Павлишинець Н.Л.
Завідуюча відділенням бухгалтерських та туристичних дисциплін, викладач. Спеціаліст першої категорії.
Павлишинець Н.Л.
Доктор Н.М.
Викладач агрономічних дисциплін. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Доктор Н.М.
Гуленко І.П.
Викладач ветеринарних дисциплін. Спеціаліст вищої категорії.
Гуленко І.П.
Застулка О.Ю.
Викладач землевпорядних дисциплін. Спеціаліст.
Застулка О.Ю.
Улинець А.Ю.
Завідувач навчально-методичним кабінетом, викладач математики. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Улинець А.Ю.
ОСНОВНИМ ЗАВДАННЯМ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ є співпраця на всіх рівнях управлінської ланки для реалізації соціально-економічних інтересів, задоволення матеріальних потреб та вимог співробітників, створення морально-психологічного клімату в колективі.

ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» керується у своїй діяльності Конституцією України, Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», законодавством України, статутом профспілки.

На засіданнях розглядаються питання щодо виконання трудового законодавства, обговорюються соціально-побутові проблеми, підготовка культурно-масових заходів; вирішуються питання виділення матеріальної допомоги, оздоровлення співробітників та їх сімей.
Image

Профспілкова організація працює за принципами соціального партнерства з адміністрацією. Головним підтвердженням цього є укладений колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом коледжу, який схвалено на зборах трудового колективу. Постійно проводиться робота щодо контролю за виконанням колективного договору.

Значна увага приділяється здійсненню дієвого громадського контролю за дотриманням чинного законодавства з питань охорони праці. Щорічно розробляються комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійним захворюванням і аваріям.

Спортивний майданчик
аудиторії

Членам профспілки за їх заявою надається матеріальна допомога. У засобах масової інформації та на сайті коледжу висвітлюються вітання працівників з нагоди ювілейних дат, вітання нашого колективу з релігійними та державними святами. Від імені колективу висловлюємо співчуття з приводу смерті працівників і їх рідних, виділяються кошти.

Профспілковий комітет бере активну участь у культурно-виховній роботі коледжу. Святкування різних свят має свої традиції: так на Новий рік, День захисника України, Міжнародний жіночий день всі члени профспілки отримують подарунки, а також щорічно виділяються кошти на придбання солодких подарунків дітям працівників до Дня святого Миколая.

З ініціативи члена профкому Чопея В.Ю. було сформовано спортивний клуб «Фаворит», де викладачі два рази на тиждень займаються в спортивному залі (грають у футбол, волейбол та інші види спорту). Членами спортивного клубу «Фаворит» є: Медвідь В.Г., Чопей В.Ю., Горват І.В., Ковач І.І., Сабов М.І., Хоруженко Є.В., Соскіда С.Я.

Вони захищають честь коледжу на різних змаганнях, профспілкова організація підтримує цю важливу діяльність та виділяє кошти на придбання спортивного інвентарю, заохочувальних призів. Викладачі коледжу не на словах, а на ділі впроваджують у життя ідеї здорового способу життя, що є добрим прикладом для студентів.

Спортивний майданчик
аудиторії
На початку жовтня вся спільнота України приєднується до святкування Дня працівників освіти, в нашому коледжі проводиться виїзд на природу, де всі члени колективу мають змогу відпочити, поспілкуватися у неформальній обстановці, випробувати свою спритність, витривалість, кмітливість, дотепність, креативність, беручи участь у різних спортивних естафетах, творчих конкурсах, співочих батлах, які організовуються членами профспілкового комітету. Відпочинок на природі згуртовує педагогів, додає заряду бадьорості, натхнення, сил і енергії для робочих буднів.

Традиційно, в третій четвер травня, в Україні відзначають День вишиванки. Профспілкова організація нашого коледжу також відсвяткувала цей день, адже вишиванка – символ нашої, багатої традиціями, української культури. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі.
 

Профспілкова організація не залишається осторонь і визначних подій, які проводяться за ініціативи нашого базового Національного університету біоресурсів і природокористування, беручи разом з адміністрацією посильну участь у представленні навчального закладу на цих заходах.

Профспілкова організація керується у своїй діяльності потребами членів профспілки, дієво реагуючи на всі потреби та проблеми членів колективу, робота профкому спрямована на вирішення завдань щодо захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників.

Спортивний майданчик
cta-logo

Увага, ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дистанційне навчання

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search