МІЖНАРОДНИЙ ERASMUS+ ТРЕНІНГ У БОЛГАРІЇ

Нещодавно закінчився міжнародний тренінговий курс в межах Erasmus+ в Софії (Болгарія), в якому взяла участь викладачка туристичних дисциплін ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України», доктор філософії Шитікова Тетяна Володимирівна.
ERASMUS+ – це Програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту. У Єврокомісії Erasmus назвали найуспішнішою освітньою програмою ЄС і важливим інструментом боротьби з молодіжним безробіттям.
Image
Image
Проєкт з темою «Соціально-емоційна форма усвідомлення» полягав у використанні неформальних методів навчання, набутті компетенцій та навичок, заснованих на п’яти основних сферах соціально-емоційного навчання: самоусвідомлення, самоорганізація, соціальна свідомість, навички побудови стосунків та відповідальне прийняття рішень.
Проєкт зібрав молодіжних працівників з різних європейських країн (Україна, Хорватія, Польща, Греція, Кіпр, Сербія, Іспанія, Грузія, Португалія, Румунія, Словенія, Латвія, Македонія), щоб створити спільноту фахівців з розвитку молоді, які підтримуватимуть один одного та об’єднуватимуть зусилля для створення проектів та заходів для молоді.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Якщо Ви студент ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України», володієте достатнім рівнем англійської мови і маєте бажання розвиватися, навчатися новому та отримати компетенції, необхідні для реалізації власних ініціатив на практиці, то можете звертатися до Шитікової Тетяни Володимирівни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), яка поділиться досвідом участі у Erasmus+, покаже можливості програми, допоможе з підбором напрямку, який Вам підійде, заповненням заявки та написанням мотиваційного листа.
 
 
 
Доктор філософії,
Шитікова Т.В.

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search

var sf = new Snowflakes({ color: "#b8deea", count: 50 });