Звітно-виборчі збори студентського самоврядування гуртожитку

11 вересня 2019 року в актовому залі студентського гуртожитку №1 відбулися звітно-виборчі збори студентського самоврядування гуртожитку.
Image

Голова ради студентського самоврядування гуртожитку Лендєл Наталія прозвітувала про проведену роботу за минулий 2018-2019 н.р., вказавши на позитивні сторони та недоліки у роботі студентського активу.

Image
Image

Виступаючі звернули увагу присутніх на позитивних змінах за останній рік в плані покращення умов проживання студентів, забезпеченні належних умов для самопідготовки студентів та в організації студентського дозвілля.  

Image
Image
Image

У своєму виступі, заступник директора з виховної роботи Щур І.Ф.  відмітив, що адміністрацією коледжу робиться все можливе, за для створення належних умов для навчання та відпочинку студентів, але потрібно і самим студентам, раді студентського самоврядування проявляти більшу ініціативу у таких питаннях як: бережене ставлення до майна гуртожитку, покращення санітарного стану кімнат, належного виконання своїх обов’язків черговими та облаштуванні території гуртожитку де можна в повній мірі проявити свою креативність та фантазію.

Image

Підсумком звітно-виборчих зборів стало обрання нового складу ради студентського самоврядування гуртожитку. Головою ради студентського самоврядування гуртожитку було обрано Штефаньо Корнелію, студентку групи ПВ-28. Вітаємо Корнелію з обранням на цю почесну посаду та бажаємо плідної праці в організації студентського життя. 

 

                                                                                              

 Рада студентського самоврядування гуртожитку

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Студентське життя

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search