РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Допомога армії може бути різною і не завжди матеріальною. Іноді для цього достатньо лише вашого вільного часу і «золотих рученят». Так кажуть волонтери, що організовують плетіння маскувальних сіток у різних містах не лише України, а й у всьому світі, де прагнуть підтримати наших воїнів. Люди згуртовуються, аби плести маскувальні сітки, бо це – порятунок життя на фронті. Не лишилися осторонь і наші студенти. Вкотре під керівництвом викладачів вони відвідують хаб «Венеція», де можна долучитися до цієї справи. Цього разу це були студенти ІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», куратор групи Наталія Кепенач.
Image
Волонтерські групи виготовляють речі для маскування – маскувальні сітки і маскувальні костюми, що їх у народі назвали «кікіморами».
  • Як відбувається процес плетіння маскувальних сіток?
Небайдужі українці, знайшовши вдома непотріб, приносять його в хаб «Венеція» – тут і старезний одяг з бабусиної шафи, і мішок з обрізками тканин з домашніх запасів, і тканини, що їх не використали у пошивних (швейних) цехах. Далі волонтери сортують тканини і роблять заготовки для плетіння. Дехто приносить вже готові смужки для плетіння з дому.
Image
Потім розпочинається сам процес плетіння сітки. Основа сітки – це синтетичний матеріал, хімволокно, яке закупляється в українського виробника. За допомогою обрізків тканин волонтери вплітають у цю основу. Вони це роблять з любов’ю і пошаною до наших бійців.
 
Image
Image
Готову сітку віддають в підрозділи, які її потребують або ж передають волонтерам, які везуть допомогу бійцям на передову, і вже вони передають її на місці тим, кому маскування потрібне.
Як розповідають волонтери, потреба у маскувальних сітках на фронті величезна, а от людей, які їх плетуть – недостатньо. Зокрема, не вистачає, як організаторів цього процесу, так і матеріалу.
Тож за можливості охочих долучитися до плетіння сіток просять приносити з собою тканину та мотузки природніх відтінків осені та зими.
Студенти радо приєдналися до цієї важливої справи. Хтось нарізав смужки з тканин, хтось став «павучком» і виплітав свої узори на сітці. Час йшов непомітно, робота кипіла, всі працювали з натхненням. І як результат одна сітка була завершена. Це наша невелика перемога!
Image
Image
Image
У хабі "Венеція" радо і гостинно зустрічають кожного, хто бажає допомогти у плетінні сіток для бійців. Тут навчать плести, пригостять чаєм, кавою та смаколиками.
Долучайтеся, не будьте байдужими, адже тут є все, бракує лише Ваших рук допомоги!
Наталія Кепенач

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search