Дирекція коледжу – максимум уваги першокурсникам!

6 серпня за участі директора коледжу Юрія Садварі відбулось засідання адміністративної ради. Зокрема, основна увага приділена  вступній кампанії, наказів на зарахування на базі 9 та 11 класів, бакалаврів, поповнення на другі курси по спеціальностям. Незабаром буде і зарахування контрактників, число яких в цьому році буде рекордним –на  47 контрактників  більше ніж в минулому році.

Image

Заступник директора з виховної роботи Іван Щур презентував (представив) програму Школи першокурсника, яка вперше запрацює в нашому навчальному закладі і вступить в активну фазу.

Image

Іван Федорович відмітив, що готуються робочі зустрічі керівництва  коледжу з дирекцією, студентським товариством, батьками, тощо. Нещодавно відбулась робоча нарада за участі заступників директора, завідувачів відділень, голів циклових комісій, кураторів груп першокурсників, де розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності коледжу, поселення студентів, формування груп.

Секретар Аліса Чорі поінформувала  про роботу, яка проводиться з підготовки до серпневого засідання педагогічної ради навчального закладу та ряд важливих питань, які повинні бути розглянуті.

Image

Завідувачі відділень (Н. Павлишинець, С.Соскіда, М. Гуленко та  О.Гудзовата) зупинились  на актуальних питаннях роботи відділу кадрів, оформленні справ, виготовлення студентських квитків, залікових книжок для першокурсників; Марія Яцик на замовленні журналів обліку навчання для груп коледжу тощо.

 

Image

Крім того, Іван Щур зосередив увагу на роботі оздоровчого центру (Н.Орсагош), графіку проходження медоглядів, студентів нового набору та  другокурсників.

Борис Гузинець – заступник директора з АГЧ доповів про хід ремонтних робіт основного корпусу, гуртожитку, навчальних лабораторій, відмічено, що заплановані графіки виконуються. Паралельно проводяться й інші важливі роботи.

Image

Підводячи підсумки, Юрій Садварі надав відповідні доручення, а саме: максимум уваги першокурсникам; Івану Щуру щоденно контролювати зарахування студентів, поселення в гуртожиток; Борису Гузинцю – завершити ремонти  лабораторних класів, контролювати їхню  якісну роботу, наведення ладу на прилеглих територіях, спільно з профспілковими організаціями    (М. Апшай, О.Гудзовата) перевірити готовність до роботи студентської їдальні та ряд інших важливих питань.

Члени адміністративної Ради розглянули ряд інших важливих питань фінансового характеру коледжу.

Адміністрація коледжу

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Студентське життя

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search