Робоче засідання приймальної комісії: готуємось до вступної кампанії 2019 року

13 червня 2019 року в робочій обстановці організовано пройшло перше засідання щодо організованої роботи приймальної комісії. Секретар приймальної комісії Сергій Соскіда ознайомив членів комісії з основними вимогами, правилами роботи всіх працівників у таких важливих справах.

Аналізуючи роботу, Марія Яцик основну увагу  членів комісії звернула на роботу, адже від Вас і Вашої роз’яснювальної роботи буде залежати робота коледжу, збереження педагогічного колективу. На даному етапі ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» з Вами першими будуть спілкуватись наші абітурієнти, батьки, родичі. З скрупульозного спілкування вони повинні зрозуміти, що в нашому навчальному закладі працюють висококваліфіковані педагоги, обслуговуючий персонал, які завжди допоможуть.

Важливим питанням  було те, що  в цьому році дещо змінено правила прийому на навчання в коледжі 2019 року. Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата внесла пропозицію про можливість прийому документів для продовження навчання в бакалавраті в день випуску випускників агрономічного відділення, відповідальності кураторів груп випускників у роз’яснювальній роботі - гармонічної роботи всіх завідувачів та педагогів коледжу. Всі повинні працювати на кінцевий результат.

Наталія Доктор акцентувала увагу на активізації проведення підготовчих курсів, які організовані дирекцією коледжу з підготовки до вступу абітурієнтів, організації графіків іспитів. Тут повинна бути забезпеченість достатньою кількістю робочих місць, контролю доброчесності, залучення випускників середніх шкіл районів області.

Заслухавши інформацію завідувачів відділень, а саме: Мар’яни Гуленко, Наталії Павлишинець, Ольги Гудзоватої, Сергія Соскіди про хід державних іспитів та прогнози до вступу на навчання, адже від цього буде залежати навантаження викладачам на 2019/2020 н.р.

На завершення наради відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Соскіда запросив до плідної співпраці та надавати пропозиції, які виникатимуть у робочому порядку.

 

Наталія Кепенач

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search