Неформальна освіта – важлива частина освітнього процесу сьогодення

Дистанційне навчання – це виклик не лише для  студентів, а й для їхніх викладачів. Організувати якісне онлайн-навчання, заряджати мотивацією і бути готовим до технологічних проблем – це справді непросто. Якщо тобі здається, що в тебе купа дистанційних завдань, а навантаження вдвічі більше, ніж за звичайного навчання, – повір, ти не самотній у своїх відчуттях. Це розуміють і твої викладачі.
Оскільки ніхто не знає, як довго нам доведеться працювати в такому форматі, потрібно продовжувати вчитися. Дізнавайтесь, які виклики постають перед викладачами під час організації дистанційного навчання. Що нам дасть цей досвід: більше свободи, креативу, можливості частіше здавати завдання онлайн, чи, навпаки, бажання повернутися до нормального освітнього процесу?
Саме в такому форматі проходять заняття в поточному семестрі під час лабораторно-екзаменаційної сесії у студентів міжкафедральної навчальної лабораторії зі спеціальностей: «Право», «Облік та оподаткування», «Фінанси,банківська справа та страхування», «Агрономія» та «Туризм».   
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Не зважаючи на всі виклики і нюанси навчання даного формату, все ж таки завдяки неформальній освіті студенти можуть  вдосконалити свої знання, або навіть і відкрити для себе щось нове. Заняття в режимі онлайн дедалі стають більш досконалими, цікавими і наділі актуальними.
З кожного предмета наявний електронний навчальний курс на платформі elearn, що включає тексти лекцій, презентації, завдання до семінарських і практичних занять, модульні контрольні роботи. Звісно ж зараз, за умов карантину, система електронних навчальних курсів особливо актуальна, навіть необхідна. Студенти виконують усі завдання в електронному курсі у вигляді документів, презентацій, відеороликів, фотозвітів тощо. Крім того, студенти читають тексти лекцій, переглядають презентації з  тем, виконують контрольні, практичні, лабораторні роботи та складають заліки/екзамени відповідно до навчального плану, однак заняття за розкладом проводяться онлайн. Студенти відвідують відеолекції за допомогою онлайн-сервісу Google Meet, CiscoWebexMeetings,  Zoom,   З електронним курсом у них є можливість усе повторити перед написанням заліку/ екзамену.
Як бачимо, мотивувати молодь не складно. Але у відповідь студент має мати бажання навчатись. Поради і викладачам, і студентам – шукайте позитив у цій ситуації, хоч як було б складно.
Успішного завершення навчального семестру!
 Надія Кнап
 

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search