Плануєте продовжити навчання в магістратурі? Приєднуйтесь до НУБіП України

День відкритих дверей — традиційний захід, під час якого абітурієнти знайомляться з університетом та з умовами вступу. Не маючи можливості відкрити двері університету фізично, відкриваємо їх у віртуальному просторі.    НУБіП України  завжди покладається на інноваційні рішення, і цього разу він знайшов зручний та безпечний вихід із ситуації - День відкритих дверей  онлайн!

Image
29 квітня 2021 року  в НУБіП України відбулася чергова профорієнтаційна онлайн-зустріч з абітурієнтами, які планують підвищити свій освітній рівень в магістратурі. Метою заходу було: надання для абітурієнтів можливості дізнатися про умови вступу до магістратури та перспективи, які відкриваються в одному з найбільш інноваційних та прогресивних вищих навчальних закладів України. Всі випускники бакалаврату з будь-якого куточка України мали унікальну нагоду відвідати НУБіП України в режимі онлайн та почути відповіді на всі свої запитання. Так, до даного заходу досить масово долучилися і випускники міжкафедральної навчальної лабораторії спеціальностей 081 «Право», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 242 «Туризм».
До трансляції приєдналось понад 800 учасників. У вступному слові ректор університету професор Станіслав Ніколаєнко зазначив, що факультети, маючи славетну історію, гостинно відчиняють двері перед майбутніми студентами, які згодом стануть сівачами доброго, розумного, вічного, отримавши високу фахову підготовку в магістратурі.
Image
Image

Під час профорієнтаційної зустрічі Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Ковалевський акцентував увагу потенційних абітурієнтів на ключових моментах вступної кампанії 2021 року, зокрема на складанні єдиного вступного екзамену з іноземної мови для вступу на магістерський рівень для усіх спеціальностей.

Image

Декани факультетів зацікавили учасників відеоконференції розповідями про престижність, значущість та перспективність спеціальностей, які можна опанувати в університеті.

Image
Image
Студенти мали можливість задати запитання, які стосувалися особливостей вступної кампанії, умов навчання в магістратурі. Зустріч з майбутніми вступниками виявилася продуктивною і корисною.
Поспішайте реалізовувати свої мрії в  НУБіП України!
Надія Кнап

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search