Робоча нарада

12 квітня поточного року відбулась робоча нарада за участі керівництва ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України». Завдання робочого засідання характеризувалось плануванню роботи на тиждень.     Директор коледжу Юрій Садварі акцентував увагу на потребі зміни в навчальному процесі у зв’язку з скасуванням червоного рівня епідеміологічної небезпеки на території Закарпатської області та відновленням очного навчання студентів коледжу.

Image
Заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик  проінформувала про хід підготовки до чергового засідання педагогічної ради, аналізу виконання навчальної програми, підготовці до проведення перевідних екзаменів по спеціальностям.
Заступники директора Іван Щур та Ігор Грубінка ознайомили присутніх з проведеною роботою по прибиранню території коледжу, обрізці та побілці дерев, озелененню клумб, фарбуванні лавочок і огорожі тощо. Вони відмітили, що у весняному прибиранню прийняли участь студенти та викладачі всіх відділень коледжу. Між ними панувала атмосфера доброзичливості та поваги.
Image
Image
Ольга Гудзовата – завідувач агрономічного відділення проінформувала про зроблений  об’єм роботи  на дослідних ділянках. Здійснено підживлення мінеральними добривами озимих культур (ячменю, пшениці) та підготовлено ґрунт під посів ярих культур.
Заступник директора з господарської роботи Борис Гузинець доповів про  проведену роботу по озелененню території біля гуртожитків та зон відпочинку.
Image
Підводячи підсумки робочої наради директор коледжу Юрій Садварі надав ряд доручень керівникам  фахового коледжу: Марії Яцик проаналізувати результати участі викладачів, студентів в семінарах, участі студентів в олімпіадах, внести пропозиції до програми «Голосіївська ініціатива - 2025», вести контроль за  підготовкою акредитаційних справ; Борису Гузинцю проаналізвати  виконання програми енергозбереження та провести підсумкові роботи у зв’язку з закінченням опалювального періоду, закінчити облаштування території коледжу, закупівлі меблів для гуртожитку та продовжувати підготовку кімнат  для поселення студентів  нового набору; Івану Щуру, Ігорю Грубінці контролювати виконання робіт з підготовки і провдення Дня відкритих дверей та розпочати підготовку святкування 123 річниці університету. На закінчення директор коледжу наголосив на  суворому дотриманні рекомендаційних заходів під час карантину як викладачами так і студентами (недопустиме скупчення великих груп, проведення вимірювання температури, систематичне використання антисептиків для обробки рук, носіння масок та ін.
Адміністрація коледжу

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search