Новини відділення Ветеринарна медицина

Співпраця факультету ветеринарної медицини університету із ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

Однією із важливих завдань сьогодні у базовому вищому навчальному закладі є популяризація обраного фаху серед студентської молоді. І це найкраще виходить через зустрічі із студентами відокремлених підрозділів. науковцями, професіоналами у своїй справі. Цими принципами завжди керується адміністрація навчального закладу та  керівники відділення ветеринарної медицини.

Image

Для проведення робочої зустрічі було запрошено науковців та практиків ветеринарної медицин, зокрема кандидата ветеринарних наук, доцента кафедри біохімії та фізіології с/г тварин Олену Василівну Журенко, голову асоціації лікарів ветеринарної медицни Івано-Франківщини Юрія Бабія та керівника приватної клініки ветеринарної медицини Івана Каганця. Запрошені гості ознайомились із матеріальною навчальною базою відділення. Завідувачка відділення Маріанна Гуленко ознайомила гостей з навчальними планами та провели робочі зустрічі із студентами різних курсів відділення.

Image

Під час екскурсії та робочої зустрічі із студентами третього-четвертого курсів обговорили питання в порушенні ендокринної системи, лікування профілактики, а також впливу гострих і хронічних захворювань травного каналу на ендокринну систему.

Image

Проведена зустріч отримала схвальні відгуки  викладачів відідлення, студентів – надіємось, що така робота проводитиметься і надалі.

Image

Наступну робочу зустріч заплановано провести в жовтні 2020 року на базі відідлення ветеринарної медицини на тему «Профілактика гостроінфекцйних хвороб м’ясоїдних. Методи проведення пероральної вакцинації диких тварин та її переваги».

 

М.П. Гуленко – завідувач відділення ветеринаної медицини

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Студентське життя

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search