Новини відділення Правознавства

Студенти-правознавці відвідали тренінговий центр ГУНП в Закарпатській області

У зв’язку з високою актуальністю на сьогодні проходження служби в поліції, в рамках проведення навчальної практики з дисципліни «Діловодство», було проведено виїзне заняття для студентів відділення правознавства до тренінгового центру ГУНП в Закарпатській області.

Image
У студентів була можливість зсередини побачити роботу служби, до якої ми звертаємось в найскладніших ситуаціях, ознайомитися зі зразками документів, з якими працівники правоохоронних органів стикаються найчастіше.
Начальник тренінгового центру ГУНП в Закарпатській області, підполковник поліції - А.М. Арутюнов та майор поліції - В.В. Кенес розповіли студентам про  особливості професії поліцейського.
Image

Екскурсія розпочалась з огляду лекційних аудиторій. Правоохоронці ознайомили студентів з роботою тренінгового центру за допомогою коротких інформаційних роликів.

Image

Також студентам-правовикам розповіли про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення і події та подальше реагування працівників поліції. Далі підлітки мали змогу побачити тактичну кімнату для відрацювання практичних занять.

Image

На кінець екскурсії студентам продемонстрували спеціальні засоби та учбову вогнепальну зброю. Вони з цікавістю роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі.

Image
Підлітки були в захваті та приємно враженні гостинністю правоохоронців. По завершенню захопливої екскурсії студенти подякували за змістовну та дуже цікаву зустріч.
Проведення такого роду спеціалізованих екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика, яку плануємо продовжувати й надалі. Такі заходи розвивають почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри підлітків до працівників поліції.
Ангеліна Сідун
 

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search