Новини відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін

31-РІЧНИЦЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

15 лютого виповнюється 31- річниця виведення військ з Афганістану.
З метою вшанування пам’яті загиблих у афганській війні, студенти спеціальності «Туризм» під керівництвом Пиринець М.В. та Жабко О.Г. підготували  тематичну виховну годину. Де заглибившись в історію дізнались про Афганістан, про події, героїв цієї страшної війни.
Image
Здавалося б рани загоїлись, у пам’яті все рідше з’являються страшні спогади… Але для тих, хто там був, воював, бачив смерть товаришів – ця війна не зникла без сліду. Вона ще досі приходить до воїнів – «афганців», то  страшним сном, то поглядами з фото загиблих побратимів, то тисячами імен на могильних плитах…
Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тисяч 375 українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.
Image
Ця війна триває і сьогодні, але вже  без участі наших солдат. Розповідає один із воїнів-учасників бойових дій на території інших країн Іван Васильович Гуральник. Який поділився своїми враженнями та історією чужої країни - чужої війни. Він сказав:
«Тоді ж, ідучи у те пекло чужої країни з  іншою вірою, ми вірили, що несемо  визволення народу Афганістану, тим, хто поневолений. Ми вірили, що йдемо не вбивати, а захищати. Офіційно це не  називали війною, а всього  лише воєнною кампанією».
Image

Кадрові військові – офіцери, прапорщики, звичайні солдати гідно виконувати свій обов’язок аби захистити сумнівні ідеологічні цінності першої в світі держави робітників і селян. Хтось залишив сім’ю, родину, батьків, власних дітей, хтось студентську аудиторію, фабричний цех, колгоспний лан. Багато з цих молодих людей вже ніколи не побачили рідних та друзів.

Image
Image

Дуже хочеться, щоб молоде покоління пам’ятало ветеранів, виявляли до них повагу та розуміння. Розуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Ми повинні пам’ятати тих, хто її пережив, тих, хто не до жив, не до співав, не до кохав.

 

 

 

 

Мар’яна Пиринець

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search