Новини відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін

Економічний факультет НУБіП України вітав майбутніх абітурієнтів - студентів фахових коледжів

8 грудня 2022 року економічний факультет НУБіП України радо вітав майбутніх абітурієнтів - випускників фахових коледжів 2023 року зі всієї України на Дні відкритих дверей.
Уже третій рік поспіль зустріч із абітурієнтами проходить в онлайн-режимі. Спочатку перешкодою для безпосереднього спілкування стала пандемія Ковід-19, а зараз наша країна відстоює свою незалежність в боротьбі з російським агресором. Проте підготовка кваліфікованих кадрів є першочерговою задачею для нашої держави. Участь у Дні відкритих дверей взяли більше 290 студентів, які доєдналися дистанційно. До заходу долучилися також студенти нашого коледжу спеціальності 071 «Облік та оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».
Презентував факультет декан Анатолій Діброва, який коротко розповів про історію та структуру факультету, можливості навчання, зв’язки з іншими вузами, зарубіжними партнерами, співпрацю з радою роботодавців.
Image
Image

Декан зупинився на особливостях формування навчальних планів, спеціальностях і спеціалізаціях, які відповідають сучасним реаліям ринку праці, наявності додаткових курсів та гуртків, виїзних практичних заняттях, що забезпечують формування майбутнього спеціаліста.

Image
 
Cеред основних переваг навчання на факультеті є те, що навчальні плани і програми підготовки адаптовано до вимог провідних університетів США та ЄС, значна частина викладачів пройшла стажування в закордонних університетах, викладання навчальних дисциплін може проводитись англійською мовою, здійснюється практична підготовка студентів на базі передових вітчизняних та зарубіжних підприємств в країнах ЄС, на факультеті створено потужну матеріально-технічну базу, є можливість отримати подвійний диплом за програмою підготовки магістрів в НУБіП України та одному з провідних університетів ЄС.
Image
Студентам було цікаво дізнатися про факультет, вони  мали можливість познайомитися з навчальними аудиторіями, матеріально-технічною базою та лабораторіями, про переваги навчання на різних спеціальностях, організацію навчальної та наукової діяльності, проходження виробничих практик та можливості подальшого працевлаштування.
В заключному слові декан Анатолій Дмитрович подякував гостям за візит, побажав міцного здоров’я, успіхів при здачі ЗНО та ще раз запросив до навчання на економічному факультеті НУБіП України.
 
Наталія Павлишинець,
завідувачка відділення

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search

var sf = new Snowflakes({ color: "#b8deea", count: 50 });