Новини для вступників

Розпочато прийом документів на основі базової загальної середньої освіти (9 клас)

В Мукачівському фаховому коледжі гаряча пора. З 29 червня приймальна комісія розпочала прийом документів на денну форму навчання на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) з дотриманням всіх карантинних вимог.
Абітурієнти мають можливість вступити на навчання як на контрактну, так і на бюджетну основу. Вже й  сьогодні бажаючих навчатися за цією формою до приймальної комісії прийшло багато.
Image
Нагадуємо, що у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» можна подати документи за такими спеціальностями:
193 Геодезія та землеустрій
201 Агрономія
071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа та страхування
242 Туризм
211 Ветеринарна медицина
081 Право
101 Екологія
Image

Шановні випускники 11 класів та випускники закладів професійно-технічної освіти! Зверніть увагу, що коледж має можливість прийняти на навчання на заочну та денну форму навчання як на основі сертифікатів ЗНО так і на основі вступних екзаменів по всіхспеціальностях. Прийом документів буде здійснюватися з 13 липня 2021 року

Image
Всі випускники коледжу мають можливість здобути повну вищу освіту за усіма спеціальностями, отримавши диплом Національного університету біоресурсів і природокористування України – одного із найбільших та найпрестижніших вишів не тільки України, а й Східної Європи.
Так як, наш коледж є структурним підрозділом НУБіП України, тому всі студенти мають можливість пройти стажування, практичне навчання у багатьох європейських вузах та отримати диплом європейського зразка.
Image
Прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на основі базової загальної середньої освіти буде тривати до 13 липня поточного року.
Тож, хто бажає навчатися у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України»  - контактуйте з працівниками приймальної комісії і подавайте документи за адресою: м.Мукачево, вул.Масарика Томаша, 32. Телефон для довідок: 0689939231, 0992968946, веб-сайт: new.makinfo.org.ua
Image
Випускники! Вибір за Вами!
Приймальна комісія чекає на Вас!
Приймальна комісія

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search