Новини Агрономічного відділення

Викладачі ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» прийняли участь у організованому Мукачівським міськрайонним центром зайнятості заході «День кар’єри» - «Зроби крок до майбутнього»

Дуже важливим кроком для кожної молодої людини України є вибір професії за покликанням. У зв’язку з цим, щороку проводиться Мукачівським  міськрайонним центром зайнятості захід, присвячений вибору професії серед школярів шкіл Мукачівського району і міста Мукачева, в якому прийняли участь викладачі нашого навчального закладу ветеринарного та агрономічного відділень.

Image

Такий захід був проведений 09.10.2019 року в  Верхньокоропецькій школі. В заході прийняли участь всі навчальні заклади міста Мукачева, як професійно-технічної так і вищої освіти  І-ІІ рівня акредитації. Серед присутніх були учні Верхньокоропецької, Пістрялівської, Макарівської, Залужанської та інших шкіл Мукачівського району.

Image
Image

Учні шкіл жваво цікавилися спеціальностями коледжу,  ознайомлювалися з профорієнтаційною інформацією, дивилися презентації і фільми на ноутбуці про відділення коледжу і студентське життя.

Такі заходи сприяють поширенню інформації про спеціальності, за якими здійснюються освітні послуги у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» та допомагають учням шкіл зорієнтуватися у великій кількості  запропонованих професій, серед яких потрібно вибрати свою на все життя.

Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Студентське життя

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search