Новини Агрономічного відділення

Студенти і викладачі агрономічного відділення постійно цікавляться сучасними технологіями вирощування зернових культур

Сучасні фірми закордонної  селекції, такі як: «Euralis» ; «Limagrain»; «Dekalb»; «Maisadour»  та інші, що співпрацюють з кращими господарствами Закарпатської області постійно пропонують найкращі гібриди зернових культур іноземної селекції, для випробовування їх на полях цих господарств. Вищезгадані фірми закладають демонстраційні поля, для  вивчення технологій вирощування та визначення врожайності гібридів в умовах області. А фірма АГРОТЕХНОСОЮЗ пропонує  кращі добрива та препарати для обробки насіння, що сертифіковані для органічного землеробства. Щороку восени  ці фірми проводять науково-практичні семінари, на яких проходить демонстрація на полях господарств результатів вирощування тих, чи інших зернових культур.
Image

Так, 10 вересня 2019 року відбувся науково-практичний семінар по вирощуванню кращих гібридів кукурудзи із застосуванням сучасних технологій на полях господарства ТОВ «Каридія», с. Клячаново Мукачівського району, в якому прийняли участь студенти і викладачі  агрономічного відділення.

Image

На семінарі були присутні і сільськогосподарські виробники, фермери Закарпатської області та зокрема Мукачівського району. На  науково - практичний семінар  були також запрошені і представники  Мукачівської районної державної адміністрації.

Регіональні представники різних фірм цікаво і змістовно розповідали про кожний гібрид, його характеристики і демонстрували вирощену продукцію. Працівники фірми, що пропонує суміші добрив і засоби по захисту рослин, також знайомили присутніх з продукцією, що застосовувалась при вирощуванні даних гібридів.

Image

Керівник фермерського господарства «Карпач» поділився досвідом співпраці з фірмами по вирощуванню гібридів кукурудзи іноземної селекції та результатами  отриманих врожаїв.

Після закінчення науково-практичного семінару,  на згадку було зроблено  загальне фото всіх учасників.
Image

Завідувач агрономічним відділенням Ольга Гудзовата

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Студентське життя

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search