Останні новини

Зустріч адміністрації із студентами – першокурсниками

Сьогодні, 14.09.2020 року, в приміщенні актового залу коледжу відбулася зустріч студентів перших курсів відділення правознавства та відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін з адміністрацією коледжу.

Image
Image

Зі вступним словом до першокурсників звернувся директор ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» Юрій Юрійович Садварі, який привітав присутніх із новим навчальним роком у стінах нашого навчального закладу, а також представив адміністрацію коледжу, завідувачів відділень.

Image

Юрій Юрійович наголосив на багатій історії навчального закладу, який з 1946 року готує спеціалістів для села, та запевнив студентів, що адміністрація ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» робить і буде робити все за для створення комфортних умов для навчання та проживання студентів.

Директор коледжу звернувся до присутніх з проханням дотримуватись протиепідеміологічних заходів, які діють у навчальному закладі, задля власної безпеки, які нам допоможуть уникнути спалаху захворюваності на COVID-19.   

У своєму виступі заступник директора з навчальної роботи Марія Іванівна Яцик ознайомила присутніх із нормативними документами, що регулюють навчально-виховний процес у коледжі та режимом роботи навчального закладу, загостривши увагу на питаннях підготовки до зовнішнього оцінювання та виконавчої дисципліни.

Image

Заступник директора з виховної роботи Щур Іван Федорович ознайомив присутніх з переліком гуртків художньої самодіяльності та спортивних секцій, які працюють при коледжі, де всі бажаючи можуть займатися спортом у  вільний від навчання час та успішно розвивати свої таланти.

Image

Виступаючи перед студентами, завідувачі відділень ознайомили їх із специфікою навчального процесу на кожному з відділень, оголосили перелік гуртків, у яких можуть брати участь студенти, та побажали цікавого, творчого навчання за обраною професією.

Image
Image

Зустріч проходила в теплій доброзичливій атмосфері, де студенти коледжу відчули себе частиною великої коледжівської сімї.

Щур І.Ф. – заступник директора з виховної роботи

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Студентське життя

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search