Останні новини

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ МНЛ 2020 РОКУ З ОТРИМАННЯМ ДИПЛОМІВ!

2 липня 2020 року в міжкафедральній навчальній лабораторії відбулась довгоочікувана, приємна і зворушлива в житті кожного випускника подія – вручення дипломів ОС Бакалавр спеціальностей «Право», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Агрономія».

Image

Друга половина навчального року була непростим випробуванням, особливо для Вас, випускники.  Але, незважаючи на це, Ви адаптувались до нових обставин, і змогли подолати навіть ці перешкоди. Бажаємо і надалі так впевнено йти до мети, відкривати себе для нових досягнень і водночас відкриватись для всього цікавого і нового.

Ви отримали документ, який відчиняє перед Вами широкі можливості для самореалізації. Будьте амбіційними, ставте перед собою нелегкі завдання та високі цілі, використовуйте кожну можливість на шляху до самовдосконалення.

Бажаємо впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх мрій. Щастя вам, здоров'я та успіхів. Не забувайте, що ви вчились для того, щоб розум і серце віддавати людям!

Надія Кнап

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Студентське життя

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search