Останні новини

Новітні технології в начальному процесі

ХХІ століття вимагає від членів суспільства «нового мислення і дій», інноваційних та альтернативних підходів, групових дій, професійної та географічної мобільності і, як наслідок, систематичного і ефективного навчання протягом усього свого життя. З цією метою у Відокремленому підрозділі НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» 29 листопада  2019 року завідувачем міжкафедральної навчальної лабораторії Кнап Надією Василівною організовано майтер-клас по використанню новітніх технологій в навчальному процесі, зокрема технології електронного та мобільного навчання для студентів ОС «Бакалавр».

Image

Старший викладач кафедри обліку та оподаткування Германчук Галина Олександрівна, яка одна з перших започаткувала та успішно використовує при викладанні дисциплін студентам міжкафедральної навчальної лабораторії персоналізовану програму навчання – ельорн, провела майстер-клас для викладачів коледжу. Всіх присутніх Галина Олександрівна ознайомила та роз’яснила, що завдяки появі Інтернет-технологій  ключовим моментом є доступ до знань, що розміщуються у відповідних середовищах та можуть бути доступними з будь-якого місця і в будь-який час, що в свою чергу можна віднести до необхідних та достатніх умов розвитку інноваційної і підприємницької діяльності.

Image
Image
Image

За допомогою цієї системи студент може дистанційно, через Інтернет, ознайомитися з навчальним матеріалом, який може бути представлений у вигляді різнотипних інформаційних ресурсів (текст, відео, анімація, презентація, електронний посібник), виконати завдання та відправити його на перевірку, пройти електронне тестування. Викладач має змогу самостійно створювати електронні навчальні курси і проводити навчання на відстані, надсилати повідомлення студентам, розподіляти, збирати та перевіряти завдання, вести електронні журнали обліку оцінок та відвідування, налаштовувати різноманітні ресурси курсу і т.д.

Доступ до ресурсів навчального порталу НУБіП України – персоніфікований. Логін та пароль доступу студенти та науково-педагогічні працівники отримують у адміністратора сервера.

Вислолюємо щиру вдячність за активну співпрацю, комфортне спілкування, допомогу, корисні поради.

       Надія Кнап

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Студентське життя

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search