Останні новини

Новітні технології в начальному процесі

ХХІ століття вимагає від членів суспільства «нового мислення і дій», інноваційних та альтернативних підходів, групових дій, професійної та географічної мобільності і, як наслідок, систематичного і ефективного навчання протягом усього свого життя. З цією метою у Відокремленому підрозділі НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» 29 листопада  2019 року завідувачем міжкафедральної навчальної лабораторії Кнап Надією Василівною організовано майтер-клас по використанню новітніх технологій в навчальному процесі, зокрема технології електронного та мобільного навчання для студентів ОС «Бакалавр».

Image

Старший викладач кафедри обліку та оподаткування Германчук Галина Олександрівна, яка одна з перших започаткувала та успішно використовує при викладанні дисциплін студентам міжкафедральної навчальної лабораторії персоналізовану програму навчання – ельорн, провела майстер-клас для викладачів коледжу. Всіх присутніх Галина Олександрівна ознайомила та роз’яснила, що завдяки появі Інтернет-технологій  ключовим моментом є доступ до знань, що розміщуються у відповідних середовищах та можуть бути доступними з будь-якого місця і в будь-який час, що в свою чергу можна віднести до необхідних та достатніх умов розвитку інноваційної і підприємницької діяльності.

Image
Image
Image

За допомогою цієї системи студент може дистанційно, через Інтернет, ознайомитися з навчальним матеріалом, який може бути представлений у вигляді різнотипних інформаційних ресурсів (текст, відео, анімація, презентація, електронний посібник), виконати завдання та відправити його на перевірку, пройти електронне тестування. Викладач має змогу самостійно створювати електронні навчальні курси і проводити навчання на відстані, надсилати повідомлення студентам, розподіляти, збирати та перевіряти завдання, вести електронні журнали обліку оцінок та відвідування, налаштовувати різноманітні ресурси курсу і т.д.

Доступ до ресурсів навчального порталу НУБіП України – персоніфікований. Логін та пароль доступу студенти та науково-педагогічні працівники отримують у адміністратора сервера.

Вислолюємо щиру вдячність за активну співпрацю, комфортне спілкування, допомогу, корисні поради.

       Надія Кнап

Пошук

Останні події

Популярні теги

Хто зараз на сайті

На сайті 40 гостей та користувачі відсутні

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy(03131) 2-20-20

  • dummy makollege@gmail.com

Студентське життя

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search