Голова студентського профкому:

ГУДЗОВАТА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

 

 

 

 

 

 

 

          Заступник голови студентської профспілки:

        ТЕЛЛІНГЕР РЕНАТА ЕДУАРДІВНА,

         студентка групи ЗП-31

 

 

 

 

 

 

 

Профспілка працівників і студентів АПК України є всеукраїнською добровільною, неприбутковою організацією. Вона організовує свою діяльність на демократичних засадах і принципах:

- добровільності вступу до профспілки і виходу з неї;

- виборності всіх профспілкових органів з низу до верху;

- свободи дискусій на стадії обговорення питань, поваги до думки меншості, обов'язковості виконання прийнятих рішень;

- звітності всіх виборних органів перед профспілковими організаціями, що їх обрали;

- колегіальності в роботі, особистої відповідальності керівників та членів за виконання прийнятих рішень.

Профспілка здійснює представництво і захист студентських, трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади, у відносинах з іншими громадськими організаціями, виходячи з принципів рівноправності, діалогу, пошуку компромісів.
Захищає право кожного члена профспілки на навчання, отримання професії тощо.

Проводить роботу, спрямовану на організаційне і фінансове зміцнення профспілки, виконання статутних вимог.

Здійснює в межах фінансових можливостей нагородження, заохочення профактиву, нецільові благодійні грошові виплати, в тому числі на оздоровлення, відвідування хворих, поховання, виплати з нагоди свят, днів народження і т. ін.

Членом профспілки може бути кожна особа, яка визнає Статут Профспілки, сплачує членські внески в установленому порядку.

Всі члени профспілки мають рівні права, що не залежать від національності, мови, статі, політичних, релігійних переконань, соціального статусу та інших відмінностей.

Очолює студентську профспілкову організацію з вересня 2003 року викладач вищої категорії, завідувач агрономічного відділення Гудзовата О.М.

Заступником голови студентської профспілкової організації є студентка групи ЗП-31 Теллінгер Рената, яка активно організовує та проводить роботу з профспілковим активом. У вересні на початку кожного навчального року проводяться звітно-виборні збори активу, на яких проводиться роз’яснювальна робота серед студентів-першокурсників.

Дуже важливим питанням є обрання  профгрупоргів, які навчаються на добре і відмінно, користуються повагою і авторитетом серед студентів, мають організаторські здібності.

Профгрупорг повинен представляти та захищати соціально-економічні права кожного члена профспілки, проводити профспілкові збори, обирати профспілковий актив та свого заступника. Також в кінці кожного року він звітує перед профактивом про проведену роботу.

Студентська профспілкова організація ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» налічує 711 членів, що складає 100% від загальної кількості студентів.  На постійному обліку в профспілковій організації знаходяться студенти, які потребують особливої уваги і соціального захисту: студенти-сироти (17 чол.); студенти-напівсироти                (40 чол.); студенти із багатодітних родин (10 чол.); малозабезпечених родин (10 чол.); студенти інваліди (21 чол.); діти афганців (4 чол.); діти чорнобильців (15 чол.); студенти, які мають опікунів (5 чол.).

У профспілковій організації студентів працює профспілковий комітет, який очолює голова профспілки. Створено п'ять комісій: навчально-виробнича, культурно-масова, оздоровчо-спортивна, житлово-побутова та ревізійна комісії.

Напрямки роботи студентської профспілки.

1.Навчально-виховна робота полягає в тому, що кожен член профспілки зобов'язаний вчитися на добре та відмінно, відвідувати заняття та брати участь у відкритих виховних заходах.

2. Другий напрямок роботи профспілкової організації – участь та фінансування культурно-масової роботи коледжу, в якій безпосередньо здійснює роботу культурно-масова комісія профкому. Члени профспілки беруть участь у організації і проведенні таких заходів, як: День знань (лінійка); Золота осінь (виставка композицій); День юриста; День студента; День працівника сільського господарства (вечір відпочинку і концерт); зліт відмінників та ударників; День збройних сил України; Новий рік та Різдво; 8 Березня; виставка писанок на Великдень;  конкурси «Красуня коледжу» та «Містер коледжу»; свято останнього дзвоника.

3. Третім напрямком роботи студентської профспілки є робота по оздоровленню студентського колективу. Тут активно працює спортивно-оздоровча комісія. Студенти беруть участь у спортивних змаганнях «Веселі старти!», різних змаганнях з футболу, волейболу та інших видів спорту. Доброю традицією стало проведення спартакіади між навчальними групами. Є студенти, які беруть участь у змаганнях з греко-римської боротьби, фрістайлу на рівні міста, району, області, України. В міру можливості, профспілка фінансово підтримує таких студентів.

4. Четвертим    напрямком    роботи    студентської    профспілки    є покращення   житлово-побутових умов та виховання студентів, які проживають у гуртожитку. За це безпосередньо несе відповідальність житлово-побутова   комісія.   Фінансуються свята та вечори, які проводяться в гуртожитку. Проводяться перевірки санітарного стану кімнат, в яких проживають наші студенти, організовуються конкурси «Краща кімната».

Слід відмітити також роботу ревізійної комісії з контролю витрачених коштів, оформлення фінансових паперів та піврічних і річних звітів.

Профспілковий актив тісно співпрацює з районною та обласною профспілковими організаціями

Black & White!IceTheme templates are designed and crafted by a talented team