Щорічно 8 жовтня відзначається професійне свято – День юриста, що об’єднує юристів різних сфер діяльності, які покликані захищати права і свободи українців. День юриста, як професійне свято, з’явився після видання Президентом України Указу «Про День юриста» № 1022/97 від 16 вересня 1997 року.

Це професійне свято людей, все життя яких пов’язане з гаслом «Знати право, служити праву, захищати право».

Професійну діяльність юристів України регламентує ціла низка законів, головний серед них – Конституція України. Саме вона закріплює усі права громадянина України та описує їх обов'язки перед суспільством.

DSC 5457 DSC 5467

 На сьогоднішній день юристи працюють абсолютно у всіх сферах діяльності людини. Вони захищають права усіх верств населення. День юриста України відзначають в кожній державній структурі, комерційних установах – скрізь, де працюють юристи.

Бути юристом означає вкладати в свою роботу професіоналізм, адже саме юристи як представники своєї професії стоять на варті закону, прав та свобод громадян. Саме завдяки юристам в Україні стверджуються принципи верховенства права, норм моралі та справедливості.

Професія юриста є дуже важлива, особливо сьогодні коли, відбувається розвиток України як правової держави. На юриста покладаються важливі завдання щодо утвердження принципу верховенства права, удосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення, підвищення правосвідомості і правової культури українців.

Тож, від щирого серця хочемо побажати вам, шановні юристи, загальнолюдського щастя, миру та достатку. Хочемо подякувати вам за те, що кожен із вас долучається до реформи Української правової держави, кожен окремо вносить свою маленьку частинку в загальне реформування суспільства та держави.

Для всіх бажаючих бібліотека коледжу підготувала тематичну книжкову виставку, з якою можна ознайомитись в читальній залі.

DSC 5475

DSC 5473

Бібліотека коледжу

Black & White!IceTheme templates are designed and crafted by a talented team